MENU
klinika

Ja çfarë bën për këngëtaren!

Biznesmeni turk i dashuruar kokë e këmbë me Genta Ismajlin

15.07.2020 - 12:58

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me të dashurin turk, Huseyin Usta.

Genta dhe Usta janë të pandashëm nga njëri-tjetrin dhe duken shumë të dashuruar.

Dhe biznesmeni turk ka treguar që është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin me gjestin e fundit që ka bërë për këngëtaren.

Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.