MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 11 korrik 2020

11.07.2020 - 07:12

Euro arrin sot në vlerën e 124.30 lekëve.

Dollari amerikan, sërish në një rënie të vlerës këmbehet sot me 109.90lekë.

Paundi britanik, shkon në vlerën e 138.60 lekëve.

Dollari kanadez, rritet në vlerën e 82 lekëve.

Franga zvicerane këmbehet sot me 116.80 lekë.

Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e 1.02 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. 

Gold: 1.801.80

Silver: 19.08

Oil: 40.62

VODAFONE GROUP: 0.00

DT TELEKOM: 14.91

RAIFFEISEN INT: 16.53

CEZ: 0.00

TURKISH AIRLINES: 0.00