MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 2 korrik 2020

02.07.2020 - 06:53

Këtë fillim muaji euro këmbehet me 124.60 lekë.

Dollari amerikan, këmbehet në tregun valutor me 111.20 lekë.

Paundi britanik, mbetet në vlerën e 136.50 lekëve.

Dollari kanadez, mbetet në vlerën e 82.40 lekëve.

Franga zvicerane këmbehet me 116.80 lekë.

Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e  1.03 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion:

Mjekja publikon mushkëritë e pacientit dhe ‘shpërthen’ e revoltuar

“Kush jeni ju more palaço ordinerë që s’besoni te koronavirusi!”

Ja tri variantet, jo rikthim 100 % në klasa!

A do hapen shkollat në shtator?

Nga Kodi Ajror te Procedurat Tatimore

Presidenti Meta dekreton 4 ligje të qeverisë

Lënda shpërthyese, material që përdoret në bujqësi

Tezat/ Çfarë i shkaktoi shpërthimet në Bejrut?