MENU
klinika

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

03.07.2020 - 10:30

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa feston ditëlindjen. Dhe Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka bërë një urim mjaft të bukur, plot ndjenjë. Në fakt s’kish se si të ndodhte ndryshe…

Duke publikuar një foto të tij, Marina shkruan, “Gëzuar ditëlindjen, bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im simpatik. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua dhe nuk ke nevojë”.

Dhe nuk ka munguar përgjigja e Getit, i cili e cilëson veten me fat që ka në krah një grua si Marina. “Jom me fat”.

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10 ditësh

Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

Rrëzon nga froni grupin ‘Black Eyed Peas’ e “Mamacita”

Dua Lipa kryeson në çdo top listë latine në Billboard

"Do ia tregoj vajzës sime që ta dijë se nga erdhi babai"

Kledi Kadiu kujton eksodin e ’91