MENU
klinika

Ndërron jetë 53- vjeçarja në Kukës

E zuri korrenti teksa ndizte pompën e ujit

01.07.2020 - 09:06

Një 53- vjeçare ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike teksa ndizte pompën e ujit/

Ajo ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, teksa menjëherë u dërguar në spitalin rajonal të Kukësit nga familjarët por pa shenja jete.

Ngjarja ka ndodhur pikërisht sot në Kolsh të Kukësit, ku Z.O, vdiq nga korrenti.

NJOFTIMI NGA POLICIA

kolana e librave

Kukës/ informacion paraprak.

Në Kolsh, në banesën e saj, shtetësia Z.O., rreth 53 vjeçe, duke ndezur pompëm e ujit e ka zënë korrenti. Është dërguar në spitalin Rajonal nga familjarët pa shenja jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN2 raste të reja, të shtruar në spitalin e Peshkopisë

Pas 4 muajsh pa asnjë rast, COVID-19 shfaqet dhe në Dibër

Edukatorja e kopshtit dhe bashkëshorti tregtar

Konfirmohen dy raste pozitive me Covid 19 në Lezhë,

Infektohet një punonjës i Bashkisë

Rikthehet koronavirusi në Mat

Ndër to edhe nënkryetarja e Bashkisë

11 raste pozitive në Shkodër