MENU
klinika

‘E kishe të dashur?’

Fifi flet pas 1 viti për Flor Mumajesin

01.07.2020 - 09:31

Në korrik të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Fifi u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.

Dyshja janë fotografuar shpesh bashkë dhe nga kjo kanë nisur dhe aludimet.

Mbremjen e djeshme Fifi ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” dhe vogëlushi Deon e pyeti pikërisht rreth marrëdhënies së saj me Florin, nëse janë shokë apo të dashur.

kolana e librave

“E kam shok sepse është çun flori”, tha Fifi.

Mirëpo kur Deoni e pyeti “E kishe të dashur?”, këngëtarja refuzoi të përgjigjej.

“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!