MENU
klinika

Për dy ndeshje miqësore

Grumbullohet Kombëtarja U-19, lista e lojtarëve

14.07.2020 - 11:06

Kombëtarja shqiptare U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar nga sot grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Durrësit, pranë kompleksit “Tropikal”.

Skuadra kombëtare U-19 do të ndjekë një program stërvitor prej katër ditësh në datat 14-17 korrik 2020, ku ka të planifikuar edhe 2 sfida miqësore me Apoloninë U-19 dhe kombëtaren U-18.

Ky grumbullim do t’i shërbejë teknikut Dede për t’u njohur me lojtarët e rinj si edhe për të parë nga afër gjendjen e tyre. Stafi teknik i Kombëtares U-19 ka thirrur 24 futbollistë në këtë grumbullim. Njihuni me listën e lojtarëve:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN