MENU
klinika

“A jeni gati?”

Jennifer Lopez dhe Maluma së bashku për një projekt

12.07.2020 - 10:00

Dy këngëtarët e njohur, Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku.

Fotografinë e ka publikuar vetë J.Lo në llogarinë e saj në Instagram.

Ata shihen së bashku në studio, ku me gjasë po përgatisin projektin e ri së bashku.

“A jeni gati” ka shkruar Jennifer Lopez drejtuar miliona ndjekësve të saj.