MENU
klinika

Del përgjigja e testit

Kadri Veseli rezulton pozitiv me COVID-19!

23.07.2020 - 19:43

Pritjet për të tashmë kanë marrë fund, ndërsa ka marrë vesh lajmin e keq se është prekur nga koronaviruisi. Bëhet fjalë për ish-kryeparlamentarin e Kosovës dhe kreun e PDK-së, Kadri Veseli.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Veseli përmes një postimi në ‘Facebook’, i cili pas testit ka rezultuar pozitiv.

MESAZHI I VESELIT
Të dashur qytetarë, pak çaste më parë u njoftova nga IKSHP se kam rezultuar pozitiv në testin e kryer për Sars-CoV-2.

Unë jam mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim.

Ju ftoj të gjithëve që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën!