MENU
klinika

Rezultojnë pozitivë dy punonjës, ndërsa 9 të tjerë...

Mbyllet Bashkia e Malësisë së Madhe

10.07.2020 - 08:35

Bashkia e Malësisë së Madhe do të qëndrojë e mbyllur në fundjavë, pasi ambientet e saj do të dezinfektohen.

Shkak për mbylljen është bërë infektimi me COVID-19 i dy punonjësve, ndërsa për nëntë të tjerë që kanë pasur kontakte me të infektuarit pritet rezultati i tamponit.

Deri sot në Malësinë e Madhe kishte vetëm dy raste infeksioni, ku një prej tyre kishte ndërruar jetë, ndërsa pas konfirmimeve të fundit numri i të prekurve shkon në katër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër


Katër qarqet që do të preken më shumë gjatë tri ditëve në vijim

Reshje intensive shirash dhe rrëshqitje dherash

Çfarë i gjeti policia në momentin e shoqërimit?

Goditi të ëmën, arrestohet 41-vjeçari në Bulqizë

Prokuroria e Peruxhas nis hetimet

Zhdukja në Shqipëri e biznesmenit Pecorelli

Parashikimet: Do të rriten prurjet e lumenjve!

Bëhuni gati për katër ditë reshje të dendura shiu