MENU
klinika

Video/ "Për 50 vite me radhë..."

Rama tregon punimet në aksin e ri të Lumit të Vlorës

26.07.2020 - 08:47

Kryeministri i vendit, Edi Rama, i ka uruar shqiptarëve mirmëngjes me një video nga punimet përgjatë aksit të ri të Lumit të Vlorës.

Rama shkruan se pas shumë premtimesh dhe stërpremtimesh për 50 vite me radhë ky projekt po merr formë për tu shfrytëzuar më pas edhe nga turistët si një prej bukurive të pazbuluara që ka Shqipëria.

Postimi i plotë i Edi Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me këtë këngë të mahnitshme polifonike, përgjatë aksit të ri të Lumit të Vlorës, që pas 50 vjetësh premtime, ripremtime e stërpremtime, po merr formë dhe po bëhet gati të hapë syrin e vizitorëve e të turistëve mbi një prej bukurive të pazbuluara të Shqipërisë sonë të magjishme, ju uroj një të dielë të paqtë!

MIRËMËNGJES 😊dhe me këtë këngë të mahnitshme polifonike, përgjatë aksit të ri të Lumit të Vlorës, që pas 50 vjetësh…

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 25. Juli 2020

 

Formular për të dënuarit për terrorizëm

OFL zbarkon në Fier, Mallakastër dhe Gjirokastër

Zbardhen emrat/ Pas Kukësit dhe Dibrës...

Kandidatët e PD-së në Gjirokastër, nesër bëhet votimi

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë