MENU
klinika

Prokurorët e intervistojnë edhe nesër

Pas 6 orësh Presidenti Thaçi del nga Specialja

13.07.2020 - 18:57

Presidenti Hashim Thaçi pas rreth 6 orësh ka dalur nga objekti i Dhomave të Specializuara ku ëshrmtë intervistuar nga prokurorët që kanë dorezuar aktakuzë ndaj tij.

Prokurorët e Dhomave të Specializuara do të vazhdojnë edhe nesër me intervistimin e tij.

“I jam përgjigjur pyetjeve që u kanë interesuar prokurorëve” ka thënë shkurt Thaçi para gazetarëve.

Aleksandar Vulin: E vërteta e vetme është se...

Xhandarmëria/ ”Patrullimi, i sinkronizuar me KFOR”

Komunat më të prekura

172 raste të reja me koronavirus

BE-Kosovë/ Ndihma financiare prej 100 mln eurosh

Miratohet Projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes së huasë

Njoftimi i Ambasadës Amerikane në Kosovë

Kur duhet të mbahet maska dhe kur jo?

LVV për lëvizjen e ushtrisë serbe në Karaçevë

“Qeveria nuk po mbron qytetarët”