MENU
klinika

Gjirokastër/ Pozitiv fëmijët dhe nipi

Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen me koronavirus

11.07.2020 - 10:30

Në Gjirokastër janë konfirmuar 5 raste të reja me COVID-19, ku të gjithë janë kontakte të pedagoges të dalë pozitive disa ditë më parë.

Të infektuar me koronavirus kanë rezultuar bashkëshorti dhe dy fëmijët e pedagoges, nipi i saj dhe një kolege e saj në punë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër