MENU
klinika

Dyshohet arrest kardiak

Gjendet i pajetë 80- vjeçari në rërë

14.07.2020 - 07:36

Një 80- vjeçar ka ndërruar jetë në bregdetin e Durrësit pasi duke shëtitur ka pësuar arrest kardiak.

Mësohet se 80- vjeçari që ka vdekur është Xh. Kamberi nga Shkozeti dhe në momentin e shëtitjes ishte duke shëtitur në bregdet në zonën mes ‘’Hekurudhës’’ dhe ‘’Ilirisë’’.

Deri tani dyshohet se i moshuari ka vdekur nga një shkak natyral.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 05:30, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, në rërë të breg detit, është gjetur pa shenja jete shtetasi Xh.K., rreth 80 vjeç, banues në Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Elvis Naci: Shtëpitë do t’i ndërtojmë vetë

Pasojat e tërmetiti/ Firmoset marrëveshja për Thumanën

Çmimet këtë vit janë të lira!

Durrësi zgjedhja e parë për shumë pushues

Fieri dhe Elbasani kanë “humbur” banorë

Durrësi bëhet qyteti i dytë më i madh në vend

Pëson arrest kardiak pasi del nga uji

Ndërron jetë pushuesi 64-vjeçar në Durrës

Ishte në pronësi të Emiljano Shullazit

Sekuestrohet hotel “Vollga” në Durrës