MENU
klinika

Ja pse akuzohen!

Policia në aksion, në pranga 3 persona

06.07.2020 - 07:54

Policia ne Durres ka vene ne pranga 3 shtetas.policia durres

Sipas policise, njeri prej tyre eshte arrestuar per plagosje te rende me dashje dhe dy te tjere per drejtim te automjeteve në mënyrë të parregullt.

NJOFTIMI

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh arrestuan në flagrancë shtetasin:

F. Zh., 25 vjeç, banues në Kavajë, pasi më datë 05.07.2020, në lagjen nr. 13, Durrës, pas një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me grushte shtetasin B. C., 41 vjeç, banues në Durrës, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasit:

R. H., 25 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar mjetin tip “Renault”, pa leje drejtimi, është përplasur me mjetin tip “Volkswagen”, duke i shkaktuar dëme materiale.

A. Xh., 23 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, në gjendje të dehur, në masën 1.30 mg/l, ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Elvis Naci: Shtëpitë do t’i ndërtojmë vetë

Pasojat e tërmetiti/ Firmoset marrëveshja për Thumanën

Çmimet këtë vit janë të lira!

Durrësi zgjedhja e parë për shumë pushues

Fieri dhe Elbasani kanë “humbur” banorë

Durrësi bëhet qyteti i dytë më i madh në vend

Pëson arrest kardiak pasi del nga uji

Ndërron jetë pushuesi 64-vjeçar në Durrës

Ishte në pronësi të Emiljano Shullazit

Sekuestrohet hotel “Vollga” në Durrës