MENU
klinika

Rama publikon videon e projektit

Si do të transformohet Parku i Shtëpisë së Pavarësisë

07.07.2020 - 07:25

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare të ‘Facebook’ një video nga projekti i parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Kreu i qeverisë dha lajmin se ky park do të jetë së shpejti një kantier, ndërsa në video tregohet se si do të transformohet.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Gepostet von Edi Rama am Montag, 6. Juli 2020