MENU
klinika

Prapaskenat e arrestimit të Kajmakut

Shkoi në spital për problemet e zemrës dhe aty policia…

07.07.2020 - 08:32

Detaje të reja lidhur me arrestimin e ish-kreut te Bashkise se Vores, Agim Kajmaku, qe ndodhet tashme ne pranga pas 8 muajsh i shpallur ne kerkim.

Mesohet se Kajmaku eshte arrestuar mbremen e djeshme ne ambinetet e nje spitali provat, ku kishte shkuar ne gjendje problematike per shendetin.

Kajmaku kishte shkuar ne nje spital privat ne Tirane, pasi vuante nga sëmundje kardiake dhe diabeti.

Pas kesaj, policia ka marre informacione se Kajmaku ndodhej ne spital dhe eshte paraqitur atje duke bere edhe ekzekutimin e urdher-ndalimit.