MENU
klinika

Zjarri dyshohet se u shkaktua nga…

Shkrumbohet gjatë natës banesa në Pukë

05.07.2020 - 08:14

Një banesë është shkrumbuar gjatë natës në Pukë. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Laçaj’ të këtij qyteti.

Mësohet se banesa, në pronësi të Gazmend Laçit, është përfshirë e gjithë nga flakët dhe për pasojë është djegur totalisht për 30 minuta. Fatmirësisht nga flakët nuk ka pasur persona të lënduar.

Po ashtu ka dyshime se shkak i zjarrit të jetë bërë një luhatje e energjisë elektrike.

Ngrijnë rrugët dhe tubacionet e ujit të pijshëm

Acari “mbërthen” Dibrën, temperaturat – 13°C

Erdhi për biznes në Shqipëri, eshtrat e tij...

Detaje nga zhdukja e biznesmenit italian

Shqipëria përfshihet nga acari

Në Pukë termometri shënon -13 gradë celcius

4 anëtarë të një familje vdiqën tragjikisht në Rrugën e Kombit

Mediat zvicerane publikojnë fotot

Mungesë energjie elektrike dhe uji të pijshëm

Probleme me ngricat në qarkun e Dibrës