MENU
klinika

Çfarë pritet?

Situata politike e trazuar, Basha mbërrin në Presidencë

15.07.2020 - 10:46

Lulzim Basha ka mbërritur në Presidencë para pak minutash ku do të takohet me Presidentin Ilir Meta. Lideri demokrat ishte i shoqëruar nga sekretari i përgjithshëm Gazment Bardhi.

Nuk dihet ende çfarë do të diskutohet mes Metës dhe Bashës, por ditët e fundit situata politike është trazuar sërish, pasi kryeministri Edi Rama pranoi propozimet e opozitës parlamentare për ndryshime kushtetuese për Reformën Zgjedhore.

Johnson: Vaksinën e kundërshtojnë budallenjtë

Mësime nga lëvizja antivaksinim për linë e shekullit XIX

“Të dëgjohen kërkesat e biznesit të vogël"

Meta thirrje urgjente qeverisë: Shmangni katastrofën në ekonomi

Manastirliu: Na pret një periudhë e vështirë

‘Shefqet Ndroqit’ i shtohen edhe 50 infermierë të rinj

Pse Rama do bëjë ç’është e mundur t’i fitojë zgjedhjet në tavolinë?

Nikoll Lesi: Pas votimeve do jem me PS-në, por…