MENU
klinika

“Nuk ju shpëton gjë juve..."

Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit i zbulojnë “sekretin”

05.08.2020 - 11:43

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzaninë, ku do të sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Moderatorja duket se shumicën e kohës gjatë këtij sezoni veror e ka kaluar në shtëpi, apo ka zgjedhur të pushojë në vende malore.

foto galeri

foto galeri

Në rrjetet sociale ajo ka postuar një foto nga Borshi, dhe menjëherë fansat i kanë zbuluar se bëhet fjalë për një foto të vitit të shkuar. “Nuk është foto e vjetër kjo?Nuk i shpëton gjë syrit të ndjekësve.”-ka shkruar një fanse e saj.

“Nuk ju shpëton gjë juve. S’mund të ishin ndryshe ndjekësit e mi”- ia ka kthyer Arbana.

Emina Çunmulaj flet për të ëmën mes lotëve

“Mami është një engjëll që e kam kudo me vete”

Bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit