MENU
klinika

Kolegët dedikime prekëse

Covid-19 i merr jetën përgjegjësit të qarkullimit rrugor në Shkodër

12.08.2020 - 09:01

Humb jetën nga Covid-19 Safet Morina, përgjegjësi i qarkullimit rrugor në Policinë e Shkodrës. Lajmin e kanë konfirmuar kolegë e të afërm të tij, me postimet prekëse në rrjetet sociale.

Mësohet se efektivi i Policisë ndodhej i shtruar në spital në Tiranë prej ditësh, i intubuar.

Safet Morina nuk ka mundur dot të fitojë betejën me virusin e rrezikshëm, duke lënë pas bashkëshorten e 4 vajzat.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mësuesit vijojnë të paraqiten në punë

Bashkia e Shkodrës mbyll shkollat, kopshtet dhe çerdhet!