MENU
klinika

"Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë"

“Ditë pikëllimi”, Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës

01.08.2020 - 09:50

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i shpreh ngushëllime kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama.

Thaçi shkruan në mesazhin e tij ngushëllues se bashkëndjen me Ramën dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes. HTH”, shkruan Thaçi.