MENU
klinika

Me Madonën dhe Gwen Stefani

Dua Lipa nuk ndalet, paralajmëron në Twitter albumin remiks

05.08.2020 - 15:53

Dua Lipa ka bërë një njoftim të papritur në Twitter që i ka pëlqyer shumë fansave të saj. Artistja e famshme me origjinë shqiptare ka shkruan se në 21 gusht do të dalë “Club Future Nostalgia – The Remix Album”.

Një projekt ndërkombëtar ku marrin pjesë shumë artistë, nga Madonna tek Gwen Stefani, nga Missy Elliot tek Mark Ronson.

Kënga “Levitating” do të riinterpretohet nga Madonna dhe Missy Elliot dhe do të lançohet në 14 gusht. Ndërsa kënga Physical” do të ketë një tjetër version me Gwen Stefani dhe Mark Ronson. Por nuk është e gjitha. Fansat do të kenë të tjera surpriza, duke filluar nga Kylie Minogue, Tove Lo e Charli XCX.

Emina Çunmulaj flet për të ëmën mes lotëve

“Mami është një engjëll që e kam kudo me vete”

Bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit