MENU
klinika

U përgjigjet fansave

Fifi zbulon bashkëpunimin e ardhshëm

04.08.2020 - 14:45

Fifi u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instagram.

Këngëtarja e njohur ka zbuluar se projekti i radhës do të jetë bashkëpunim me Ermal Fejzullahun që do të lançohet në muajin tetor.

Ajo është pyetur nëse e ka gjetur ende shpirtin binjak.

Tutje, Fifi është pyetur edhe për planet e së ardhmes, dhe sa fëmijë dëshiron të ketë.

Emina Çunmulaj flet për të ëmën mes lotëve

“Mami është një engjëll që e kam kudo me vete”

Bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit