MENU
klinika

Postimi prekës i Greg Ramës për gjyshen

“Këshillat e tua të vyera do jenë të paharrueshme”

01.08.2020 - 09:28

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan ai.