MENU
klinika

Foto/ Liqene te ngrirë dhe kanione ngjyrë portokalli

Imazhet mbreslënëse nga planeti ynë

07.08.2020 - 18:25

Liqene të ngrira, kanione ngjyrë portokalli dhe kuaj që vrapojnë të lirë nën një ujëvarë, janë disa nga fotografitë më të bukura që konkurrojnë në konkursin prestigjioz të Çmimeve Ndërkombëtare të Fotografisë.

Fotografë nga e gjithë bota kanë dërguar punët e tyre të jashtëzakonshme, ku përveç natyrës, botës së kafshëve, këtë vit nuk mund të mungonte tema e pandemisë së koronavirusit dhe izolimit të pjesës më të madhe të botës. Shihni galerinë e mëposhtme…