MENU
klinika

Tronditet Shkodra

Me plumb në kokë, gjendet i pajetë një person

09.08.2020 - 08:09

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Një person është gjetur i pajetë në rrugë në Vaun e Dejës, 30-vjeç.

Mësohet se viktima është Gjin Ndoji dhe dyshohet se është vrarë me armë zjarri.

Viktima e ka marrë plumbin në kokë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkjezë.