MENU
klinika

Mbretëresha e uron zyrtarisht

Meghan Markle feston ditëlindjen

05.08.2020 - 14:22

Meghan Markle ka festuar dje ditëlindjen dhe urimi i mbretëreshës i ka çuditur të gjithë.

Profili zyrtar i Royal Family në Instagram postoi këtë mëngjes një fotografi të Mbretëreshës, 94 vjeç dhe Meghan Markle në eventin e tyre të parë të përbashkët mbretëror me një mesazh të ëmbël:

“I urojmë Dukeshës së Sussex Gëzuar Ditëlindjen”! Ky postim u pasua menjëherë me një tjetër urim nga profili i Kate dhe William’s, Kensington Palace dhe llogaria e Clarence House, e drejtuar nga stafi i familjes së Princit Charles dhe Dukeshës së Cornwall.

Emina Çunmulaj flet për të ëmën mes lotëve

“Mami është një engjëll që e kam kudo me vete”

Bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit