MENU
klinika

Plepi bie në rrugë

Moti i keq/ Bllokohet një pjesë e aksit Gjirokastër-Kakavijë

05.08.2020 - 08:25

Një plep i rrëzuar si pasojë e stuhisë se shiut ka bllokuar një pjesë të rrugës nacionale Gjirokastër – Kakavijë për pak orë.

foto galeri

foto galeri

Qarkullimi bëhej me një sens kalimi derisa rruga u hap plotësisht. Në vend kanë qenë forcat e policisë për të orientuar drejtuesit e mjeteve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fluturimi 1929: Gjirokastër-Tiranë

A do rijetëzohet aeroporti i parë shqiptar?


Zbardhen emrat/ Pas Kukësit dhe Dibrës...

Kandidatët e PD-së në Gjirokastër, nesër bëhet votimi

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Çfarë kërkon pala greke prej tyre?

Sërish radhë udhëtarësh shqiptarë në Kapshticë