MENU
klinika

Ngjarje e rëndë

Një 13-vjeçar dërgohet i vdekur në spital

09.08.2020 - 08:21

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës, ku një 13-vjeçar është dërguar pa shenja jete në spital.

Mësohet se 13 vjeçari ka qene me një grup shokësh tek plazhi Shpella në Lukovë , nga ku është dërguar i pajetë në spital.

Nuk dihen ende arsyeja që i mituri ka ndërruar jetë.

Policia ka nisur hetimet.

Zbardhen emrat/ Pas Kukësit dhe Dibrës...

Kandidatët e PD-së në Gjirokastër, nesër bëhet votimi

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Çfarë kërkon pala greke prej tyre?

Sërish radhë udhëtarësh shqiptarë në Kapshticë