MENU
klinika

Dasmë në horizont!

Rozana Radi jep lajmin: Do të martohem aq shpejt sa…

14.08.2020 - 09:33

Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, ku zbuloi se së shpejti do të martohet.

Mes shumë pyetjesh Rozana i është përgjigjur dhe asaj që flet për martesën.

“Kur do martohesh?”, ishte pyetja drejtuar këngëtarës, ndërsa nuk hezitoi të ndajë lajmin e mirë dhe me ndjekësit: Aq shpejt sa s’ta merr mendja

Luana Vjollca rrëfe planet e saj të martesës

Dasmë tradicionale apo private?

Këngëtaret me të cilat nuk duhet të bashkëpunojë kurrë!

Profesionalizëm? Klea Huta ia ka bërë gati listën Elgitit