MENU
klinika

Ishte në pronësi të Emiljano Shullazit

Sekuestrohet hotel “Vollga” në Durrës

07.08.2020 - 10:04

Është sekuestruar ditën e sotme hotel “Vollga” në Durrës.

Pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive për të zbardhur detaje mbi këtë vendim.

Në periudhën e privatizimeve, ky hotel i kaloi një pronari që pretendonte pronësinë e saj.

Ndërsa në vitin 2011, ky hotel i kaloi Emiljano Shullazit.

Tragetet ndryshojnë oraret e nisjes

Durrës/ Moti i keq pengon lundrimin

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Durrësi zgjohet me lëkundje tërmeti