MENU
klinika

“U plakëm”!

Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen

23.08.2020 - 17:27

Ermal Fejzullahu feston sot ditëlindjen!

Këngëtari i njohur shqiptar ka marrë urime pafund nga ndjekësit e tij dhe miqtë në Instagram, aty ku ka publikuar gjithë dedikimet e përzemërta të tyre.

Por më i veçantë është urimi i bashkëshortes Ariana Fejzullahu, e cila ka publikuar një foto të ëmbël me Ermalin ndërsa shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime, edhe 100, shëndet të plotë!”

I veçantë ishte edhe urimi i nënës së Ermalit, Nerës, e cila shkruan: “Urime jeta ime edhe 100 vite të lumtura”!

Vetë këngëtari ka publikuar një foto të tortës së ditëlindjes ndërsa shkruan: “32, u plakëm!” Ende nuk kemi detaje nga festa që iu organizua, por presim foto të surprizës me padurim!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Tërmeti/ Dhuroi 100 mijë euro për të prekurit

Ermal Fejzullahu do të ndërtojë edhe shtëpinë e…

Këngëtari tregon...

Ermal Fejzullahu sërish baba?

Flet për jetën në karantinë

Çfarë ka hequr Ermal Fejzullahu këto ditë?