MENU
klinika

"Nuk lodhem duke..."

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Top Channel’

14.08.2020 - 09:31

Prej kohësh në media është përfolur largimi i moderatores Xhemi Shehu nga televizioni ‘Top Channel’. Këto zëra së fundmi i ka konfirmuar dhe vetë moderatorja, në Instagram.

Moderatorja ka zbuluar lajmin, teksa i është përgjigjur ndjekësve kuriozë në komente.

“E vërtetë që s’do jesh më në ‘Portokalli’?”– e pyet një ndjekës, ndërsa moderatorja i përgjigjet me “Po”.

Ndërsa, një tjetër komentues i shkruan: “Mos u lodh shumë se kemi ‘Portokallinë’ në tetor”, koment të cilit Xhemi i është përgjigjur: “Nuk lodhem duke e parë nga shtëpia.”

Mbetet për t’u parë se çfarë planesh ka Xhemi në të ardhmen, dhe a do të jetë më pjesë e televizionit.

Emina Çunmulaj flet për të ëmën mes lotëve

“Mami është një engjëll që e kam kudo me vete”

Bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit