MENU
klinika

Dyshimet e para të policisë

66-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë

30.09.2020 - 08:15

Një 66-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Arapaj të Durrësit.

Sipas policisë, burri nuk ka shenja dhune, por dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyra.

“Më datë 30.09.2020, rreth orës 08:15, në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja jete në rrugë, nga banorët e zonës, shtetasi V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale”, sqaron policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.