MENU
klinika

Çfarë thotë policia?

Durrës, 28-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur

21.09.2020 - 08:53

Një 28-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Shkallnur të Durrësit.

vetevarje“Më datë 21.09.2020, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Korçë/ Policia procedon mjekun dhe infermierin

39-vjeçarja gjen vdekjen në mënyrë misterioze