MENU
klinika

Nuk dihen shkaqet

Elbasan/ Zjarr në pjesën kodrinore të Krastës

16.09.2020 - 08:48

Një zjarr ka rënë në pjesën kodrinore të Krastës në Elbasan. Raportohet se flakët kanë rënë rreth orës 07:45, ndërsa ndërhyrja e zjarrfikëseve është e vështirë për shkak të terreni.

Forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e zjarrit me mjete rrethanore dhe pompa krahu.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

I bie infarkt teksa pinte kafen e mëngjesit

Humb jetën një person në Elbasan

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për Rinasin

Ekzekutohet me armë zjarri në Elbasan vëllai i Talo Çelës