MENU
klinika

Në pranga një 35-vjeçar në Shkodër

I shpallur në kërkim për përdhunim

28.09.2020 - 08:43

Një 35-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës për përdhunim.

35-vjeçari me iniciale K.Rr., banues në fshatin Bardhaj është i arrestuari.

Ai ishte shpallur në kërkim pasi në datën 25.04.2019 Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg”.

Personi iu dorëzua shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Policia jep detaje: Si u informuam se në disa lokale kryhej…

Aksioni i RENEA-s në Kurbin, Milot dhe Lezhë, 2 të arrestuar

Çfarë po ndodh në Krujë?

Banorët grumbullohen përpara Bashkisë

Plagosi kreun e Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe dhe të atin

Gjykata lë në burg autorin dhe bashkëpunëtorin