MENU
klinika

“Kur kishte opozitë”

Jozefina Topalli publikon fotografinë e rrallë krah Berishës dhe Hajdarit

12.09.2020 - 14:32

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka përkujtuar 22 vjetorin e vrasjes së liderit të Lëvizjes Studentore dhe heroit të demokracisë, Azem Hajdari.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto të hershme, ku shfaqet mes Hajdarit dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Dixhiturë e fotos është një mesazh…

“Kur kishte opozite!”, shkruan Topalli duke lënë të kuptohet kështu edhe një mesazh për opozitën aktuale.

Disa ditë më parë kujtojmë që, ish-parlamentarja Topalli ka paralajmëruar se nuk do të kthehet në Partinë Demokratike, për sa kohë ajo do të drejtohet nga Lulzim Basha.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Koha është për një lëvizje për ndryshim!"

Jozefina Topalli sinjalizon lëvizje të re politike: Boll më…