MENU
klinika

Parashikimi

Moti për ditën e martë, 29 shtator 2020

29.09.2020 - 07:00

Moti parashikohet i kthjellët.

Vranësirat do të jenë të pakta dhe kalimtare kryesisht përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Era do të jetë me drejtim Juglindje-Veriperëndim me shpejtësi deri në 10 m/sek, kryesisht përgjatë vijës bregdetare, shoqëruar me një valëzim të forcës 2 ballë.