MENU
klinika

“Hanës do i thoja që babi..."

Mozzik përlotet për Hanën,ka një mesazh…

27.09.2020 - 09:39

Mozik nuk i fshehu emocionet e mëdha teksa fliste për të voglën, të cilës i ka dedikuar edhe këngën ‘Hana’. I ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, Mozzik ka treguar më shumë për raportin me vajzën e tij, Hana.

Në fund të intervistës Luana e pyeti se cili është mesazhi që do të donte të merrte vajza nga kjo intervistë nëse e sheh një ditë kur të rritet.

“Hanës do i thoja që babi të do shumë. E gjithçka kam bërë, e do të bëj do jetë gjithmonë vetëm për ty e të mirën tënde”, ka pohuar Mozzik gjatë intervistës me lot në sy.

Pas këtij momenti reperi performoi këngën që i ka dedikuar vajzës të cilën e ka shkruar në kohën kur ka qenë ende me Loredanën.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


'Njerëz që nuk gëzohen për triumfet e tua...'

E quajti “gënjeshtare”, Loredana i kthehet Mozzik

Mozzik flet për ndarjen nga Loredana

“Hana do të rritet dhe do e kuptojë, jeta vazhdon”