MENU
klinika

Pas 13 vitesh

Salsano Rrapi largohet nga “Portokalli”!

03.09.2020 - 11:05

Vetëm pak pasi moderatorja Xhemi Shehu bëri të ditur largimin e saj nga emisioni i humorit “Portokalli”, një lajm i tillë është bërë i ditur edhe për Salsano Rrapin.

Salsano s’do të jetë më pjesë e këtij sezoni televiziv, pas 13 vitesh në “Portokalli”.

Mësohet se shkak për këtë është bërë përplasja e tij me drejtorin e “Top Channel”, Ben Blushin, por detaje të tjera s’janë bërë të ditura.

Salsano ka dhënë dorëheqjen dhe ende nuk dihet se kush do të zërë vendin e dy moderatorëve të programit.

Salsano Rrapi dhe Xhemi Shehu nuk janë të vetmit persona të larguar nga emisioni i humorit, i cili duket se këtë vit do të vijë me ndryshime të mëdha.