MENU
klinika

Tymi mbulon dhe apartamentet e tjera

Përfshihet nga flakët banesa e një gruaje në Durrës

27.09.2020 - 09:25

Një banesë pranë stacionit të trenit në Durrës ka marrë flakë. Sipas informacioneve, mëngjesin e sotëm shtëpia e Dh. H. ka marrë flakë, duke shkaktuar dëme materiale. Siç shihet edhe në video, tymi ka mbuluar edhe dritaret e apartamenteve të tjera.

Mësohet se dy zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje për të shuar flakët.

“Më datë 27.09.2020, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases Dh.H., dhe ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes”, njofton policia.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN