MENU
klinika

Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Tjetër tërmet lëkund vendin

24.09.2020 - 20:45

Një tjetër lëkundje tërmet ka tronditur vendin tonë pak minuta më parë. IGJEUM njofton se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.3 të shkallës rihter.

Sipas të dhënave të para, tërmeti ka qenë me epiqendër në Lushnje. Tërmeti ka rënë në orën 21:21:40 në kohën lokale.

Termetiiiii

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Brenda pak orësh disa tërmete

‘Shkundet’ juglindja e vendit