MENU
klinika

Po rregullonte antenën

Bie aksidentalisht nga kati i 5-të, humb jetën 41-vjeçari

06.10.2020 - 16:18

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Pogradecit.

Bëhet me dije se një 41-vjeçar ka rënë nga kati i 5-të i banesës së tij në mënyrë aksidentale, teksa po rregullonte antenën e shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 5 të qytetit të Pogradecit ndërsa trupi i pajetë i 41-vjeçarit është dërguar në morgun e qytetit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Arrestohen administratori dhe inxhinieri i firmës së ndërtimit

Bie nga pallati, humb jetën 62 vjeçari