MENU
klinika

"Mezi po pres ta ndaj me ju!"

Çfarë po paralajmëron Marina Vjollca?

16.10.2020 - 16:16

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndodhet aktualisht në Milano ku po shijojnë disa ditë pushime.

Marina ka treguar konkretisht se ka një lajm të cilin mezi pret ta ndaj me të gjithë miqtë dhe fansat e saj.

Duke qenë se nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër shumë mund të kenë menduar se ndoshta lajmi ka të bëjë me jetën e saj private dhe i kanë dërguar asaj qindra mesazhe.

Me këtë rast moderatorja është detyruar të shpjegojë me një video të dytë se në fakt bëhet fjalë për një lajm sa i takon pjesës profesionale.

Nuk e dimë se çfarë të rejash do të na sjellë Marina, por shumë prej miqve dhe fansave të saj nuk kanë duruar dot dhe e kanë pyetur, por ajo nuk ka preferuar të japë detaje, duke na lënë të gjithë ende në pritje.

Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!