MENU
klinika

Situata rëndohet dhe në Durrës

COVID-19 kyç zyrat e arsimit në Elbasan

11.10.2020 - 19:11

Drejtori i Zyrës Arsimore Kamzë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet po ashtu, se ai është shtruar në spital pasi gjendja e tij shëndetësore pas infektimit është rënduar.

Nga ana tjetër, në Durrës kanë rezultuar pozitivë tre tre punonjës të zyrës arsimore të qytetit. Zyrat që përdoren nga tre të infektuarit janë mbyllur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNLihen në burg dy administratorët e arrestuar

Kontejneri me 143 kg kokainë në Durrës

Detaje/ policia u informua 2 javë më parë për nisjen e ngarkesës...

Kontejneri me kokainë në portin e Durrësit

kolegët: I pabesi nuk e lejoi të shijonte pensionin

Mjeku vdiq nga COVID-19