MENU
klinika

Infektohet një edukatore

COVID-19/ Mbyllet kopshti në Maliq të Korçës

16.10.2020 - 09:44

Koronavirusi ka prekur edhe kopshtin në fshatin Rëmbec në Maliq.

Sipas informacioneve, ka rezultuar pozitive me Covid-19 një edukatore, ndërkohë që dyshohet se është infektuar edhe një edukatore tjetër, e cila është në pritje të përgjigjjes së tamponit.

Mësohet se kopshti është mbyllur deri në një moment të dytë.

Reagon Universiteti i Tiranës: Humbje e madhe! Iu prenë në mes ëndrrat

22-vjeçarja nga Kolonja vdiq me Covid-19

Ishte e intubuar në Infektiv

22-vjeçarja humb betejën me COVID-19

Drejtuesja dhe punonjësit me COVID-19

Mbyllet edhe Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Pogradec