MENU
klinika

Ja festa e veçantë e mirëseardhjes!

Dielli dhe Arbana shkojnë në shtëpi

21.10.2020 - 18:40

Dy ditë më parë Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë, të cilin vendosën ta quajnë Diell.

Ditën e sotme Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë dhe e veçantë.

Xhemi ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos. Të gjithë janë mjaft të lumtur për ardhjen e vogëlushit në jetë dhe kjo festë e tregon më së miri.