MENU
klinika

Disa këshilla praktike

Këto 7 blerje të zgjuara do t’ju “shpëtojnë” këtë sezon!

22.10.2020 - 12:12

Dimri kërkon të jeni pak më të organizuar me garderobën, prandaj tregohuni praktikë dhe investoni vetëm në gjëra që ju duhen! Duke e patur të qartë në mendje kombinimin për ditën e nesërme, mund të flini më gjatë në mëngjes. Elementët kyç për veshjet e këtij sezoni?!

#1. Beretat

Që prej vitit të kaluar beretat janë rikthyer dhe duket se do të qëndrojnë gjatë!

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#2. Fundet treçerekshe me pala

Funde të tilla janë praktike në çdo stinë të vitit. Kombinojnë perfekt si me një bluzë të bardhë ashtu dhe me pulovër apo pardesynë.

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#3. Palltot ngjyrë kamel

Çdo gjë në këtë ngjyrë duket më chic, elegante dhe më e shtrenjtë.

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#4. Pulovra më ngjyra

Blini një pulovër të ngrohtë, por sigurohuni të jetë ngjyrë e ndezur. Janë në modë.

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#5. Xhup i fryrë

Të ngrohtë, sportivë dhe shumë të rehatshëm

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#6. Fustane të trikotuara

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

#7. Golf në ngjyrë bezhë

Një Must!

7 blerje të zgjuara për ta mbyllur me veshjet e dimrit

Burimi: Who What Wear